Advertising
O TÂNĂRĂ DIN TIMIȘOARA ȘI-A ABANDONAT BEBELUȘUL ÎN TOALETĂ. A FOST ARESTATĂ PENTRU OMOR CALIFICAT

O TÂNĂRĂ DIN TIMIȘOARA ȘI-A ABANDONAT BEBELUȘUL ÎN TOALETĂ. A FOST ARESTATĂ PENTRU OMOR CALIFICAT
Scris de Realitatea de Suceava Publicat: 10 iul. 2025, 18:02
O femeie de 31 de ani din Timișoara a fost arestată preventiv, fiind acuzată că și-a omorât copilul nou-născut, abandonându-l într-un vas de toaletă.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:55Ana Maria Păcuraru, singurul jurnalist din România invitat de Casa Albă. Realitatea PLUS, invitat special la SUMMITUL condus de Trump
- 11:56ANM: Cod galben de vijelii și instabilitate atmosferică, în mai multe regiuni ale țării - HARTA
- 16:57Regele Charles, sărbătorit cu fast la Londra. Mii de militari au defilat
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Suceava și pe Google News


























