Advertising
Instanța a decis! Acești angajați rămân cu salariile mărite

Instanța a decis! Acești angajați rămân cu salariile mărite
Scris de Realitatea de Suceava Publicat: 25 aug. 2021, 13:02
Angajații Metrorex vor rămâne cu salariile majorate cu 18%, în urma deciziei definitive a Curții de Apel București, care a respins, ca nefondat, apelul conducerii Metrorex la o decizie a Tribunalului București privind suspendarea Contractului Colectiv de Muncă ce prevedea creșterea respectivă.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:33Decizie istorică în New York: primarul a blocat majorarea chiriilor pentru aproape un milion de locuințe
- 13:17ALERTĂ pentru românii care călătoresc în Venezuela după cutremurele devastatoare: a fost emisă o atenționare de călătorie
- 10:57Moscova susține că a respins un atac record cu peste 600 de drone ucrainene: Moscova, Tula și Crimeea, vizate VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Suceava și pe Google News


























