Advertising
Eduard Novak a câștigat prima medalie a României la jocurile paralimpice de la Tokyo

Eduard Novak a câștigat prima medalie a României la jocurile paralimpice de la Tokyo
Scris de Realitatea de Suceava Publicat: 27 aug. 2021, 12:23
La Jocurile Paralimpice de la Tokyo, România participă cu 7 sportivi, care concurează la tenis de masă, judo, atletism, ciclism şi tir cu arcul
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:33Decizie istorică în New York: primarul a blocat majorarea chiriilor pentru aproape un milion de locuințe
- 13:17ALERTĂ pentru românii care călătoresc în Venezuela după cutremurele devastatoare: a fost emisă o atenționare de călătorie
- 10:57Moscova susține că a respins un atac record cu peste 600 de drone ucrainene: Moscova, Tula și Crimeea, vizate VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Suceava și pe Google News


























