Advertising
VIDEO Viorica Dăncilă a început vizita electorală în județul Suceava
23 oct. 2019, 10:22

94971
Articol scris de Scris de Zara Dinu
Candidatul PSD la alegerile prezidențiale, premierul demis Viorica Dăncilă, participă, miercuri dimineață, la un miting electoral în comuna Hănțești.
Viorica Dăncilă a fost așteptată la căminul cultural din Hănțești de două sute de persoane, majoritatea de vârsta a treia. Aflată într-un turneu electoral în județul Suceava, Viorica Dăncilă va vizita comuna Zamostea, municipiul Rădăuți, va susține o conferință de presă la sediul PSD din municipiul Suceava, iar seara va ajunge la un miting electoral la Fălticeni, după care va pleca spre Maramureș.
Citește și:
- 17:39 - Mark Rutte, impresionat de viteza cu care s-a mișcat România. Șeful NATO a dat exemplul Bucureștiului în fața aliaților
- 17:37 - Bolojan fuge din nou de jurnaliști și se enervează când i se pun întrebări incomode – VIDEO
- 15:39 - Guvernul recunoaște oficial că România poate pierde bani din PNRR- ANALIZĂ
- 12:20 - Polonia salută decizia SUA de a trimite 5.000 de militari: „Alianțele bune se bazează pe cooperare”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Suceava și pe Google News













