Un bărbat s-a dus în pădure să culeagă ciuperci. Cât a fost plecat concubina i-a furat lucrurile din casă
12 oct. 2018, 14:30
Actualizat: 12 oct. 2018, 14:30

Scris de Realitatea de Suceava
Un bărbat de 35 de ani, din comuna Mitocu Dragomirnei, a anunțat polițiștii că iubita lui i-a furat mai multe bunuri din locuință.
Păgubitul a locuit aproximativ un an de zile împreună cu femeia de 45 de ani, din comuna Mitocu Dragomirnei.În cursul zilei de miercuri bărbatul a plecat la cules ciuperci în zona orașului Câmpulung Moldovenesc, lăsând-o pe concubina sa singură la domiciliu.După plecarea acestuia, femeia a luat din casă un pat, articole vestimentare bărbătești, două pături și două covoare de dimensiuni mici și s-a deplasat în comuna Arbore, închizându-și telefonul mobil.Joi, în jurul orei 21.30, când bărbatul s-a întors la domiciliu și a văzut că îi lipsesc mai multe bunuri, a sunat la 112.Polițiștii fac cercetări în acest caz sub aspectul săvârșirii infracțiunii de furt.
Citește și:
- 16:54 - Reacția lui Raed Arafat după ce un medic a fost agresat într-un spital din Maramureș
- 16:50 - Viscolul închide drumuri și lasă localități fără electricitate
- 15:26 - STB, „gaura neagră” a Capitalei: 10.000 de angajați și o politizare cronică pe banii bucureștenilor
- 14:57 - România sub zăpezi. Intervenții de urgență în 7 județe pentru salvarea persoanelor înzăpezite și refacerea rețelei electrice
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Suceava și pe Google News











