Dorel Vișan: „25 de ani bucureștenii au avut primari care i-au dus la propria lor ruină și iată că Dumnezeu le-o trimite pe doamna Anca Alexandrescu”

Dorel Vișan: „25 de ani bucureștenii au avut primari care i-au dus la propria lor ruină și iată că Dumnezeu le-o trimite pe doamna Anca Alexandrescu”
Dorel Vișan: „Dumnezeu le-o trimite pe doamna Anca Alexandrescu”
Actorul Dorel Vișan a lansat o declarație dură la adresa bucureștenilor, acuzându-i că au ales primari care i-au condus spre ruină în ultimii 25 de ani. El susține că Dumnezeu le-a trimis acum pe jurnalista Anca Alexandrescu, candidată independentă la Primăria Capitalei, susținută de AUR, pentru a schimba lucrurile în bine.
„25 de ani bucureștenii au avut primari care i-au dus la propria lor ruină și iată Dumnezeu le trimite pe doamna Anca Alexandrescu, care vrea să schimbe în bine lucrurile, și bucureștenii o privesc, dar nu o văd, o ascultă, dar nu o aud și nici nu pricep.
Le place, e bine și așa rău, e bine. Nu știu, boală e sau numai prostie e.”, a declarat actorul Dorel Vișan.
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:39 - Șefa ICCJ, Lia Savonea, acuză un atac "toxic" asupra Justiției, cu scopul de a o controla - VIDEO
- 09:10 - Analiză AEI: 1 din 3 români abia își mai permit energia. Facturile împing familiile spre sărăcie
- 09:07 - Operațiunea Jupiter - ziua 3: 400 de percheziții în dosare de evaziune, înșelăciune, delapidare, spălare de bani, contrabandă
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Suceava și pe Google News












