Advertising
Căruță spulberată de o autoutilitară
12 oct. 2021, 10:46

Căruță spulberată de o autoutilitară
Articol scris de Scris de Sergiu Badarau
Din cele șase persoane implicate, trei au avut nevoie de îngrijiri medicale
Coliziune între o autoutilitară și un atelaj hipo pe raza localității Marginea. Din cele șase persoane implicate, trei au avut nevoie de îngrijiri medicale iar ulterior una a fost o transportată la spital pentru îngrijiri medicale.
Au intervenit la fața locului pompierii militari ai Detașamentului de Pompieri Rădăuți cu modulul SMURD (autospecială pentru descarcerare și o ambulanță SMURD B2) cu sprijinul a două echipaje SAJ.
Sursa: Realitatea de Suceava
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:39 - Șefa ICCJ, Lia Savonea, acuză un atac "toxic" asupra Justiției, cu scopul de a o controla - VIDEO
- 09:10 - Analiză AEI: 1 din 3 români abia își mai permit energia. Facturile împing familiile spre sărăcie
- 09:07 - Operațiunea Jupiter - ziua 3: 400 de percheziții în dosare de evaziune, înșelăciune, delapidare, spălare de bani, contrabandă
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Suceava și pe Google News












