Advertising
CIOLACU: ALOCĂM 2 MILIARDE DE LEI PENTRU PNDL ŞI PROGRAMUL”ANGHEL SALIGNY”

CIOLACU: ALOCĂM 2 MILIARDE DE LEI PENTRU PNDL ŞI PROGRAMUL”ANGHEL SALIGNY”
Scris de Realitatea de Suceava Publicat: 2 oct. 2024, 12:32
"Continuăm să finanţăm investiţiile în comunităţile locale"
Citește și
- 12:19Nicușor Dan convoacă mâine CSAT, la ora 15:00. Ședința are loc în plină perioadă de interimat guvernamental
- 11:31Președintele Israelului vine în România. Isaac Herzog va fi primit la Cotroceni și va vorbi în Parlament
- 08:28Nicușor Dan participă la reuniunea din Polonia. Care este miza discuțiilor
- 08:16Liderii PSD au ieșit la atac după negocierile eșuate. Atac dur la adresa lui Bolojan: „Își bate joc de români!”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Suceava și pe Google News


























