Șofer rănit după ce a intrat cu mașina într-un stâlp FOTO

mașină în stâlp Fălticeni
Un bărbat a ajuns la spital după ce a intrat cu mașina într-un stâlp. Accidentul a avut loc pe strada Sucevei, din municipiul Fălticeni, luni dimineață.

Un participant la trafic a trecut prin zonă și a văzut accidentul pe care l-a anunțat la 112. La fața locului a ajuns un echipaj din cadrul Poliției Locale Fălticeni.Polițiștii locali l-au găsit pe șofer ieșit din autoturism. Bărbatul prezenta dureri la nivelul picioarelor și spatelui. Acesta a primit primul ajutor de la echipajul de poliție, până la sosirea cadrelor medicale. Victima a fost transportată la spital, pentru acordarea de îngrijiri medicale.De asemenea, la fața locului s-au deplasat polițiștii din cadrul Biroului Rutier din cadrul Poliției Municipiului Fălticeni. Aceștia fac cercetari pentru stabilirea circumstanțele în care s-a petrecut accidentul.
Citește și:
- 21:30 - Călin Georgescu, mesaj crucial după retragerea licenței Realitatea Plus: "Este o nedreptate periculoasă, atât CCR, cât și CNA conduc România în locul poporului român!”- președintele interzis de Sistem, în direct la Culisele Statului Paralel
- 21:28 - Kanye West, interzis în Marea Britanie din cauza declarațiilor antisemite. Festivalul Wireless, anulat
- 21:08 - A murit Mircea Lucescu. Cariera uriașă a celui mai titrat antrenor român
- 21:02 - Călin Georgescu, mesaj crucial după retragerea licenței Realitatea Plus: „Un abuz și o nedreptate periculoasă. Ora 20:55, președintele interzis de Sistem, în direct la Culisele Statului Paralel - LIVE TEXT
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Suceava și pe Google News











