Advertising
Omul care a salvat vieți are nevoie de ajutorul nostru

Omul care a salvat vieți are nevoie de ajutorul nostru
Scris de Realitatea de Suceava Publicat: 25 mar. 2026, 20:21
Vasile Ignat, locțiitorul comandantului Detașamentului de Pompieri din Fălticeni, are nevoie urgentă de sânge, după ce a fost implicat în accidentul grav produs vineri, pe strada Beldiceanu din Fălticeni.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:40Germania înregistrează un val de recruți! Interesul pentru armată crește brusc după noul program militar
- 10:43Descinderi și controale în Complexul Dragonul Roșu. Comercianții de echipamente, verificați de autorități
- 10:22Elon Musk, recul financiar uriaș: acțiunile Tesla și SpaceX îl trag în jos
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Suceava și pe Google News


























