Realitatea Media, precizari importante: Anamaria Prodan nu este și nu a fost vreodată acționar în vreuna dintre entitățile trustului

Realitatea Media, precizari importante: Anamaria Prodan nu este și nu a fost vreodată acționar în vreuna dintre entitățile trustului
Trustul Realitatea se delimitează de afirmațiile doamnei Ana-Maria Prodan
Trustul Realitatea se delimitează de afirmațiile doamnei Ana-Maria Prodan și face următoarele precizări:
„Doamna Ana-Maria Prodan nu este și nici nu a fost vreodată acționar în vreuna dintre entitățile trustului: Realitatea Plus, Realitatea Fm, Realitatea Star, Realitatea Sportivă și site-urile Realitatea. Doamna Ana-Maria Prodan, în urmă unei înțelegeri contractuale dintre trustul Realitatea și o societate în care era acționar, trebuia să opereze managementul a două televiziuni din cadrul trustului, Realitatea Star și Realitatea Sportivă. Din cauza problemelor de ordin personal ale Doamnei Prodan, proiectul asumat nu a funcționat vreodată.
În acest moment, Ana-Maria Prodan este doar un subiect de presă pentru trustul Realitatea, pe care înțelegem să îl tratăm cu echilibru și corectitudine, fără a fi acuzați de implicare în viață personală a vreunei familii.”
Citește și:
- 15:17 - Accident rutier grav în Cluj. Cinci persoane, încarcerate după ce două autoturisme s-au ciocnit violent -FOTO
- 13:59 - ANM a emis un nou Cod galben de vreme rea. Ploi abundente în jumătate din țară, ninsori și viscol la munte -HARTA
- 10:55 - Ce se va întâmpla cu Sfânta Lumină de la Ierusalim. Reprezentantul Patriarhiei Române la Locurile Sfinte: ”Va fi probabil ca în perioada pandemiei”
- 15:45 - Televiziunea Poporului nu cedează: vocea românilor se face auzită. Transmisiune specială din SUA
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Suceava și pe Google News











