Advertising
Ministrul de Interne, vicepremierul Cătălin Predoiu: “Am dat în folosință un sediu modern pentru Secția 9 de Poliție București”

Ministrul de Interne, vicepremierul Cătălin Predoiu: “Am dat în folosință un sediu modern pentru Secția 9 de Poliție București”
Scris de Realitatea de Suceava Publicat: 1 feb. 2026, 09:34
Ministrul Afacerilor Interne, vicepremierul Cătălin Predoiu, a inaugurat sediul Secției 9 de Poliție București
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:27Reacție vehementă a lui Dominic Fritz după ce viceprimarul Timișoarei a pierdut procesul cu ANI
- 19:54Donald Trump susține că a influențat decizie FIFA în cazul Balogun! Declarația care a stârnit un val de controverse
- 19:23Percheziții de amploare în dosarul fraudei cu investiții! Ce au descoperit anchetatorii în locuințele suspecților
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Suceava și pe Google News


























