Elevă de la un liceu din Fălticeni bătută de mai multe colege VIDEO

Elevă de la un liceu din Fălticeni bătută de mai multe colege VIDEO
O elevă de clasa a X-a de la un liceu din Fălticeni a fost umilită și bătută de mai multe colege de școală. Aceasta a fost trântită la pământ, trasă de păr și lovită cu pumnii și picioarele.
O elevă de clasa a X-a de la un liceu din Fălticeni a fost umilită și bătută de mai multe colege de școală. Aceasta a fost trântită la pământ, trasă de păr și lovită cu pumnii și picioarele.
[embed]https://www.facebook.com/100008459137276/videos/2338862639739018/[/embed]Scenele violente au avut loc în zona fostului cinematograf din Fălticeni de față cu alți elevi, care în loc să intervină, au filmat întreaga scenă.Imaginile revoltătoare au ajuns imediat pe rețelele de socializare, iar polițiștii s-au autosesizat. Oamenii legii au reușit să identifice atât victima, cât și agresoarele, fiind vorba despre cinci eleve, cu vârste între 15 și 16 ani, de la Colegiul Agricol Fălticeni. Conflictul ar fi pornit după ce victima i-ar fi adresat uneia dintre agresoare apelativul "creață".Joi după-amiază, bătăușele au fost chemate la sediul Poliției Fălticeni pentru audieri. În cauză a fost întocmit dosar penal pentru tulburarea liniștii și ordinii publice și pentru loviri sau alte violențe.
Citește și:
- 21:30 - Călin Georgescu, mesaj crucial după retragerea licenței Realitatea Plus: "Este o nedreptate periculoasă, atât CCR, cât și CNA conduc România în locul poporului român!”- președintele interzis de Sistem, în direct la Culisele Statului Paralel
- 21:28 - Kanye West, interzis în Marea Britanie din cauza declarațiilor antisemite. Festivalul Wireless, anulat
- 21:08 - A murit Mircea Lucescu. Cariera uriașă a celui mai titrat antrenor român
- 21:02 - Călin Georgescu, mesaj crucial după retragerea licenței Realitatea Plus: „Un abuz și o nedreptate periculoasă. Ora 20:55, președintele interzis de Sistem, în direct la Culisele Statului Paralel - LIVE TEXT
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Suceava și pe Google News











