Advertising
Un şofer din Suceava a murit după ce a intrat cu maşina în stâlp, la Sibiu

Un şofer din Suceava a murit după ce a intrat cu maşina în stâlp, la Sibiu
Scris de Realitatea de Suceava Publicat: 1 oct. 2021, 09:13
Tragedia s-a produs pe raza localității Arpașu de Jos
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 10:11 Când va decide Germania dacă introduce sau nu serviciul militar obligatoriu
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Suceava și pe Google News


























