Advertising
Șeful OMS avertizează că pandemia nu s-a terminat: "Ar fi o eroare monumentală ca vreo ţară să creadă că pericolul a trecut"

Șeful OMS avertizează că pandemia nu s-a terminat: "Ar fi o eroare monumentală ca vreo ţară să creadă că pericolul a trecut"
Scris de Realitatea de Suceava Publicat: 1 iun. 2021, 12:40
Acesta a subliniat importanţa măsurilor de precauţie
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:52Transfăgărășanul va fi închis temporar, miercuri, pentru filmări
- 13:27PSD anunță că este gata să preia guvernarea după consultările cu Nicușor Dan: „Orice zi pierdută aduce minus în viața românilor”
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Suceava și pe Google News

























